Bezpłatne badania zaburzeń pamięci

Bezpłatne badania zaburzeń pamięci

Coraz częstsze zapominanie, roztargnienie, nerwowość, problemy z orientacja czy zaburzenia koncentracji uwagi, mogą być pierwszymi objawami poważnych chorób powodujących zaburzenia pamięci i zdolności intelektualnych. Mało osób wie że, zaburzenia te można leczyć. Lecz żeby leczyć należy je najpierw wykryć. Istnieją specjalistyczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne testy i badania wykonywane w celu diagnozowania i oceny stopnia zaawansowania zaburzeń pamięci nawet w bardzo wczesnym stadium choroby.

Jeżeli zaobserwowaliście Państwo u swoich bliskich narastające problemy z pamięcią lub sami coraz częściej zapominacie o ważnych sprawach, niepokoją Was nasilające się roztargnienie i problemy z koncentracją – NIE ZWLEKAJCIE!!!

Im szybciej zaburzenia pamięci zostaną wykryte tym większa jest szansa na ich efektywne leczenie, spowolnienie lub nawet zatrzymanie procesu chorobowego.

W naszym ośrodku dzięki funduszom unijnym badania zaburzeń pamięci są całkowicie bezpłatne.

Aby wziąć udział w bezpłatnej diagnostyce zaburzeń pamięci w pierwszej kolejności należy zarejestrować się na testy pamięci przeprowadzane przez psychologa (rejestracja pod nr telefonu 513 904 844 )

Po wykonaniu testów pamięci psycholog wraz lekarzem (specjalistą neurologiem) analizuje wyniki powyższych testów i jeśli stwierdzą jakieś nieprawidłowości to w ciągu 7 dni od wykonania badania zostaną Państwo umówieni na bezpłatną wizytę oraz konsultację z lekarzem (specjalistą neurologiem). W trakcie tej wizyty zostaną omówione nieprawidłowości oraz możliwości dalszej diagnostyki a także ewentualnej terapii.

Posiadamy możliwość włączenia pacjentów do badań klinicznych z najnowocześniejszymi metodami leczenia ze zdiagnozowaną chorobą Alzheimera we wczesnej fazie oraz w rozpoznaniu Łagodne Zaburzenia Poznawcze.

Osoby zainteresowane udziałem w diagnostyce zaburzeń pamięci zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 513 904 844 lub za pomocą e-mail neuromed.bydgoszcz@gmail.com do zarejestrowania się w naszej bazie danych.